Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

بهترين وي پي ان براي ايفون

حفاظت VPN، برای رفتن

هنگامی که VPN شما فعال است، تمام ترافیک شبکه شما، از نظر مرورگرها، برنامه ها یا خود iOS، قبل از اینکه تلفن شما را ترک کند، رمزگذاری می شود. این جریان داده رمزگذاری شده به یک سرور متعلق به شرکت VPN هدایت می شود، جایی که آن را رمزگشایی کرده و به راه خود ارسال می شود.

سازمان دیده بان: چگونه VPN کار می کند
زمان باقی مانده -0: 00

ترافیک وب رمزگذاری شده تنها دلیل شما برای VPN نیست. با اتصال مستقیم و بدون VPN به وب سایت، آدرس IP شما نه تنها شما را به آن سایت شناسایی می کند، بلکه همچنین موقعیت جغرافیایی شما را شناسایی می کند. Ad-trackers، snoop و سازمان های دولتی می توانند از این آدرس IP برای ردیابی آنچه آنلاین انجام می دهند استفاده کنند. با این حال، هنگامی که شما با استفاده از یک VPN، آدرس IP که دیگران مشاهده می کنید، شرکت VPN است، نه خود شما.

بهترین VPN ها سرویس دهنده ها را در سراسر جهان نگه می دارند. از یک طرف، این بدان معنی است که وقتی مسافرت می کنید می توانید یک سرور مجاور پیدا کنید و در اطراف معمولا به معنی سریع تر است. از سوی دیگر، با انتخاب یک سرور در یک کشور دور، میتوانید موقعیت مکانی خود را فریب دهید. سعی کنید این کار را انجام دهید و از وب سایت گوگل دیدن کنید شما متوجه خواهید شد که این زبان در زبان محل ظاهری شما ظاهر می شود. روزنامه نگاران در کشورهای سرکوبگر درگیر شده اند و فعالان سیاسی که علیه رژیم های سرکوب گرانه کار می کنند، مدتهاست از VPN ها برای برقراری ارتباط با جهان بی نظیر استفاده می کنند. البته، با استفاده از یک VPN، ممکن است قوانین محلی را نقض کنید. به عنوان مثال، روسیه استفاده از VPN ها را ممنوع کرده و خواستار جلوگیری از فعالیت های تروریستی شده است.

روسیه تنها نیست چین قصد دارد تا ماه فوریه 2018 تمام استفاده از VPN را مسدود کند. ISP های چینی بزرگ چین مسئولیت مسدود کردن استفاده مجدد از VPN را بر عهده دارند، در حالی که اجازه دادن به کسب و کار ها از VPN های داخلی خود استفاده می کنند.

بهترين وي پي ان براي ايفون NordVPN

image
برای سرویس های جریان آنلاین غیرممکن است که محتوای در یک منطقه ارائه شود، اما نه دیگر. پیشنهادات از Netflix و Hulu به کشور متفاوت است. بریتانیا می تواند به صورت رایگان رادیو بی بی سی را تماشا کند، در حالی که همان نمایش ها نیاز به عضویت در ایالات متحده دارند. فریب دادن موقعیت مکانی شما با یک VPN می تواند به شما دسترسی پیدا کند که به طور معمول در دسترس شما نیست. اما مراقب باشید: جاسوسی محل ممکن است شرایط سرویس شما را نقض کند. علاوه بر این، شرکت هایی مانند Netflix نیز کاربران VPN را ترک می کنند. در اغلب موارد، هنگامی که VPN شما در حال اجرا است، جریان یک گزینه نیست.
Sign In or Register to comment.