Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Uklad Wydechowy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wymianie, naprawie i modernizacji układów wydechowych samochodów osobowych i ciężarowych. Użyta do budowy tłumików nasza specjalna włóknina wytłumiająca wytrzymuje temperaturę ponad 900 stopni oraz jest z jednej całości, więc ani nie ulega wypaleniu pod wpływem gorącej temperatury panującej wewnątrz układu wydechowego, ani nie ulega wydmuchaniu przez dziurki w dyfuzorach wewnątrz tłumików pod wpływem wysokiego ciśnienia przepływu gazów.
W związku z troską środowisko i nasze zdrowie, od kilkunastu lat obowiązkowym elementem każdego układu wydechowego jest reaktor katalityczny, który, dzięki reakcji redukcji i utleniania, przeistacza szkodliwe produkty spalania odprowadzane z silnika w parę wodną, dwutlenek węgla i azot. Kolektor wydechowy - Sportowy układ wydechowy. Dostępny jest już jedynie spis znajdujących... GranSport to lider modyfikacji aut luksusowych w Polsce. wydechowy w Twoim samochodzie ma ograniczoną żywotność i w naturalny sposób się zużywa.
ATE - Niemieckie przedsiębiorstwo znane głównie z produkcji elementów układu hamulcowego. Dwie końcówki układu wydechowego wyglądają jak cztery. Witam, czy wydech Remusa dedykowany do Vectry B wyposażony jest we wkładkę wyciszającą? A co do reszty to nie wiem skad bierzecie roznice w dzwieku, sam tlumik koncowy nie wiele zmienia chyba ze jest inox, inaczej to trzeba dolaczyc do ostatniego pusta rure i/lub wywalic katalizator aby miec jakies efekty godne uwagi. Napewno ceny moglyby byc nizsze ale Remus jedzie na wlasnej renomie i napewno nie bez powodu. dostawcą usług i części do układu napędowego w samochodach osobowych i pojazdach użytkowych od silnika, poprzez komponenty układu napędowego, skrzynie biegów, do podwozia. Dlatego mówi się czasem układach wydechowych wykonanych z „kwasówki”, czyli stali nierdzewnej, kwasoodpornej.
Obecnie bardzo modne jest modyfikowanie układów wydechowych. Podczas tuningu modyfikujemy głowice, wałki rozrz±du, układy zasilania i wydechowe oraz sterowniki układów wtryskowych. Układ wydechowy samochodu albo układ wylotowy to jest połączenie elementów konstrukcyjnych, które uwalniają gazy spalinowe z cylindrów silnika oraz zmniejszają ich temperaturę, zapewniają niski poziom toksyczności i hałasu pracy środka transportowego.
Warto zatem nie podejmować samodzielnie decyzji, jeśli nie przeprowadziliśmy odpowiednich obliczeń bądź nie mamy doświadczenia w budowaniu układów wydechowych. Przykładem takich rozwiązań może być dostosowanie oświetlenia, lusterek bocznych i układu wydechowego w samochodzie sprowadzonym z USA do polskich wymogów. Produkty spalania, skraplając się, tworzą bowiem kwasy, które powoduję korozję układu.
Sign In or Register to comment.