Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Co to jest VPN?

Sieć VPN lub wirtualna sieć prywatna ułatwiają bycie bezpiecznego związania spośród zagraniczną siecią poprzez Internet. Sieci VPN można stosować w charakteru uzyskiwania wstępu do szafek z ograniczeniami regionów, kontroli dojazdu do Internetu przed wścibskimi oczami w dostępnych sieciach Wi-Fi i zagranicznych.

VPN zasadniczo przekazują cały ruch sieciowy do platformy, spośród której mają korzyści, takie jak zdalny wjazd do zasobów sieci miejskiej i ominięcie cenzury internetowej. Część systemów operacyjnych ma zintegrowaną obsługę VPN.


Co toż istnieje VPN?
Po podłączeniu komputera (albo różnego akcesoria, takiego jak smartfon lub tablet) do platformie VPN komputer robi właśnie, jakby był w owej jedynej budowy lokalnej, co sieć VPN. Cały ruch sieciowy jest transmitowany przez bezpieczne zintegrowanie z VPN. Ponieważ komputer zatrzymuje się tak, jakby podejmował w budów, daje to na miły wstęp do naszych zasobów sieciowych, nawet kiedy jesteś na następnym kraju świata. Będziesz ponad mógł pobierać spośród Internetu tak, jakbyś był obecny w pozycji VPN, co planuje realne wady, jeżeli stosujesz z otwartego Wi-Fi lub marzysz korzystać dostęp do geo-zablokowanych stron internetowych.

Podczas czytania sieci podczas zestawienia z siatką VPN komputer komunikuje się z witryną za pośrednictwem szyfrowanego połączenia VPN. czym jest proxy? przekazuje żądanie i nadaje reakcja z witryny za pośrednictwem bezpiecznego połączenia. Jeśli posiadasz z platformy VPN z stolicą w USA, żeby osiągnąć wstęp do służby Netflix, serwis Netflix zobaczy, że Twoje połączenie powstaje z USA.

Wykorzystuje VPN
VPN są wcale prostym urządzeniem, a potrafią stanowić traktowane do gromadzenia wielu różnorodnych sytuacji:

Wjazd do sieci handlowej podczas jeździe: sieci VPN są powszechnie pobierane przez jednostki podróżujące służbowo w punktu otrzymania dojazdu do budowie naszej firmy, w owym całkowitych środków sieci lokalnej, w trasie. Nasze zasoby nie muszą być narażone zdecydowanie na Internet, co podnosi bezpieczeństwo.
Dojazd do budowy domowej podczas wyprawy: Możesz więcej skonfigurować swoją sieć VPN, aby uzyskać dojazd do domowej sieci podczas wypraw. Zapewni to kontakt do Stołu zdalnego systemu Windows przez Internet, branie z ograniczonych udziałów plików a przedstawianie w walki w Internecie tak, jakby użytkownik wydobywał się w owej tejże budowie LAN (sieć lokalna).
Ukryj aktywność oglądania w budów europejskiej i usługodawcy internetowym: jeśli uzyskujesz z popularnego połączenia Wi-Fi, aktywność patrzenia na kartach odwrotnych niż HTTPS jest pewna dla ludziach osób, które wiedzą, jako je wykazać. Jeśli marzysz ukryć naszą praca przeglądania, żeby uzyskać trochę więcej prywatności, możesz związać się z VPN. W budowy lokalnej będzie ważne ale jakieś bezpieczne połączenie VPN. czym jest proxy? pozostały trening będzie robić się poprzez połączenie VPN. Tylko może toż działać do obejścia monitorowania połączenia przez partnera usług elektronicznych, należy pamiętać, że dostawcy VPN mogą zdecydować się na postrzeganie sportu na ich brzegach.
Uzyskiwanie dojazdu do zablokowanych stron internetowych: bez względu na bieżące, albo istniejesz Amerykaninem próbującym uzyskać kontakt do konta Netflix podczas wyprawie poza granice kraju, czy wybierasz stosować z amerykańskich witryn medialnych, takich jak Netflix, Pandora i Hulu, będziesz uznawać dostęp do owych obszarów -specjalistyczne usługi, jeśli kontaktujesz się z VPN odnalezionym w USA.
Pomiń cenzurę Internetu: Wielu Chińczyków ma z VPN, aby ominąć Great Firewall of China i osiągnąć kontakt do wszelkiego Internetu. (Jednak Great Firewall najwyraźniej niedawno zaczęła wkraczać w VPN).
Pobieranie plików: Tak, bądźmy nieświadomi - mnóstwo pań zarabia z zestawień VPN w zamyśle pobierania plików za pośrednictwem BitTorrent. Że się to przyczynić, nawet gdyby korzystasz całkowicie legalne torrenty - jeżeli twój ISP tłumi BitTorrenta i tworzy go wysoce spokojnym, możesz zastosować BitTorrenta na VPN, żeby otrzymać szybsze prędkości. Toż samo traktuje innych stylów sporcie, na które Twój dostawca Internetu może przeszkadzać (chyba że naruszają one ruch VPN).
Używanie z VPN
Integrowanie się z VPN jest koniec oczywiste. W aparacie Windows naciśnij klawisz Windows, wpisz VPN i kliknij
Sign In or Register to comment.