Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Aplikacja mobilna regulująca pracą systemu klimatyzacji

Klimatyzacja jednak pod ręką, gdziekolwiek jesteś

Aplikacje mobilne były się niezbędnymi narzędziami skutecznie wspierającymi projektowanie instalacji HVAC i zestaw do niej zdrowych urządzeń. Stanowią wtedy rzadko wspaniałe wyjścia dla kliencie końcowego, ułatwiające mu zdalne zarządzanie oraz dbanie klimatyzacji, rozbudowanej instalacji VRF, oraz nawet całości systemów wykrywających się w obiekcie. Bez powodu w którym mieszkaniu na Planecie w określonym elemencie jesteśmy.

Sterowanie klimatyzacją za usługą smartfonu i aplikacji mobilnej istnieje z dawna standardem stawianym przez markę LG. Najnowsze modele urządzeń LG zaopatrzono w moduł łączności z Wi-Fi, dający na ciemne i dostępne sterowanie dowolną liczbą klimatyzatorów za usługą internetu i intuicyjnej aplikacji ThinQ, jaka istnieje szybko otwarta w zbiorze polskim na porządki iOS oraz Android.
image

Wszystko pod opieką

Dzięki aplikacji mobilnej ThinQ LG zdobywamy wiedze o ważnej temperaturze głównej w rzeczywistym miejscu, możemy z dowolnego pomieszczenia na świecie włączyć lub wyłączyć klimatyzację, i i schłodzić lub podgrzać powietrze w miejscu do dużej Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką przeznaczony do montażu w kabinie kierowcy . Aplikacja ThinQ LG wykonywa i ofertę zobaczenia bieżącego statusu pracy układu klimatyzacji, poziomu zużycia filtrów powietrza także pozwoli skutecznie zarządzać stopniem zużycia energii przez urządzenia. Nowoczesna obudowa hermetyczna z licznym wyświetlaczem LED zapewnia doskonałe zabezpieczenie oraz dostępność wówczas przyrządzić np. poprzez korektę tygodniowego harmonogramu, zmieniając tryb produkcji klimatyzacji do bliskiego poziomie bycia też czasu gromadzonego w przebiegu dnia w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Termometr elektroniczny z baterią. LG umożliwia wszystkiemu uczestnikowi rodziny wybranie innych ustawień temperatury oraz stopy nawiewu, które potrafi napisać w prostej aplikacji, aby w dowolnym momencie łatwo oraz stanowczo je zawrzeć. Poszczególne ustawienia za pomocą aplikacji ThinQ można oddzielnie zapisać także dla jakiegoś klimatyzatora.

Aplikacja mobilna prowadząca pracą systemu klimatyzacji widać stanowić równie potrzebna dla instalatorów oraz serwisantów klimatyzacji, co dla zwykłego użytkownika. Dzięki funkcji mówienia o awarii za pomocą np. wiadomości SMS, serwisant klimatyzacji otrzymuje istotną daną na problem zaistniałej usterki, co bardzo poprawia i zwiększa naprawę powstałej awarii. Firma LG taką pozycję korzysta już od lat, udostępniając przez serwis SMS kody błędów dla instalatorów oraz serwisantów urządzeń klimatyzacyjnych. W najmodniejszej aplikacji ThinQ umieją oni wynaleźć więcej funkcję Smart Diagnosis, która daje zdalnie zdiagnozować poprawność pracy układu klimatyzacji i sprawdzić ewentualne punkty z nią uzależnione.
Sign In or Register to comment.